VR ausinės

VR ausinės

3D akiniai VR langelį 3D virtualios realybės GlassesModel: CS-VR08Color: GreyThis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo sumanaus telefono į jį

Informacija apie

3D akiniai VR langelį 3D virtualios realybės akiniai

Modelis: CS-VR08

Spalva: pilka

Šis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo sumanaus telefono į jį, ir patogu valdyti ir naudoti. Šis VR langelį, jūs galite gauti puiki patirtis.

1. Aprašymas

Medžiaga: ilgaplaušis popierius

Objektyvas: didelis asferinio

Skolina skersmuo: 37mm

Programa

Sumanusis telefonas iki 6.0 colių

Spalva: tas pats kaip ilgaplaušis popierius

Pastaba: spalva gali būti pritaikyti su kiekiu per 1000pcs

Pakuotės informacija:

50pcs/ctn, 16KG

2. produkto nuotraukos


5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!
Pora:Vadovavo elektrinė riedlentė Kitas:ne

Tyrimo