VR 3D akiniai

VR 3D akiniai

3D VR 11 virtualios realybės žaidimo GlassModel: CS-VR11Color: WhiteThis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo išmaniojo telefono, ir jis

Informacija apie

3D VR 11 virtualios realybės žaidimo stiklo

Modelis: CS-VR11

Spalva: balta

Šis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo sumanaus telefono į jį, ir patogu valdyti ir naudoti. Šis VR langelį, jūs galite gauti puiki patirtis.

1. Aprašymas

Objektyvas: derva

Skersmuo: 42 mm

reguliuojamas FOV su galvos sukimosi

reguliuojamas atstumas shortsight žmonių

atstumas reguliuojamas mokinių įvairių žmonių

su šilumos išsklaidymo anga moible telefonu

Programa

1. somart telefonas 4-6.0 colių

2 spalvų pasirinktys: juoda, balta

Pastaba: pirkėjo logotipas gali būti spausdinami ant produkto kiekiu per 300pcs

2. pakavimo duomenys:

Mažmeninė prekyba dydis: 22 * 16 * 12cm

Mažmeninė N.W:350g, G.W525g

Dėžutės dydis: 615 * 450 * 320 mm 20PCS/ctn

2. produkto nuotraukos5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!
Pora:3D VR akiniai Kitas:Virtualios realybės akiniai

Tyrimo