Virtualios realybės akiniai

Virtualios realybės akiniai

VR langelį virtualios realybės 3D akiniai II Smart PhoneModel: CS-VR07Color: WhiteThis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo protingas ph

Informacija apie

VR langelį virtualios realybės 3D akinius II sumanaus telefono

Modelis: CS-VR07

Spalva: balta

Šis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo sumanaus telefono į jį, ir patogu valdyti ir naudoti. Šis VR langelį, jūs galite gauti puiki patirtis.

1. Aprašymas

Medžiaga: perdirbama ABS

Objektyvas: Fresnel

FOV:90 °

Išmaniojo telefono dydis: 4.7-6 colių

Perduota CE, RoHS

Programa

1. spalvų pasirinktys: juoda, balta

Pastaba: daugiau spalvų, kaip raudona, mėlyna, geltona arba oranžinė yra prieinami kiekiu per 500pcs

2. Smart telefonas 4.7-6.0 colių

Pakuotės informacija:

Dydis: 11,5 mažmeninės * 19 * 14,5 CM

Mažmeninė G.W:309 g

Dėžutės dydis: 57 * 45 * 40cm

30 vnt/ctn

G.W: 11KG

2. produkto nuotraukos


5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!

Pora:VR ausinės Kitas:Virtualūs akiniai

Tyrimo