Virtualūs akiniai

Virtualūs akiniai

3D VR akiniai didmeninė kaina VR 3D GlassesModel: CS-VR06Color: balta, kitos spalvos. Šis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva

Informacija apie

3D VR akiniai didmeninė kaina VR 3D akiniai

Modelis: CS-VR06

Spalva: Balta, galimos kitos spalvos.

Šis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo sumanaus telefono į jį, ir patogu valdyti ir naudoti. Šis VR langelį, jūs galite gauti puiki patirtis.

1. Aprašymas

Medžiaga: ABS

Objektyvas: Japonija-importuojami PMMA

Objektyvo skersmuo: 40mm

Židinio ilgis: 55 mm

Storis: 9.5 mm su 8 šilumos išsklaidymo angas

REGOS LAUKO: 80°

Programa

Sumanusis telefonas 4.0-6.0 colių

Pakuotės informacija:

gaminio dydis: 220 * 130 * 107 mm

dėžutės dydis: 720 * 470 * 310 mm

20pcs/ctn 12KG/ctn

2. produkto nuotraukos


5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!
Pora:Virtualios realybės akiniai Kitas:3D virtualios realybės ausinės

Tyrimo