3D VR akiniai

3D VR akiniai

VR kartono 3D glassesModel: CS-VRBOXColor: WhiteThis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo išmaniojo telefono, ir jo pardavimui

Informacija apie

Kartono VR 3D akiniai

Modelis: CS-VRBOX

Spalva: balta

Šis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo sumanaus telefono į jį, ir patogu valdyti ir naudoti. Šis VR langelį, jūs galite gauti puiki patirtis.

1. Aprašymas

Objektyvas: derva

Medžiaga: ABS + PC

Objektyvo skersmuo: 42 mm

Dalys: poliuretano + memerable putos

FOV:115 "

Programa

1. už smartphone 4,7-6 colių

Spalvų variantai: balta

Pastaba: kitų spalvų yra prieinami kiekiu per 1000pcs

Pakuotės informacija:

Mažmeninė prekyba dydis: 20,5 * 14.5 * 15,5 CM

Mažmeninė N.W:567g, G.W 410g

Dėžutės dydis: 73.5 * 42 * 51 cm

30PCS/ctn

2. produkto nuotraukos5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!


Pora:8 colių balansas motoroleris su rankena Kitas:VR 3D akiniai

Tyrimo