3D virtualios realybės

3D virtualios realybės

"Google" VR langelį nešiojamasis 3D GlassesModel: CS-VR18Color: WhiteThis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo išmaniojo telefono, ir tai

Informacija apie

Google VR langelį nešiojamasis 3D akiniai

Modelis: CS-VR18

Spalva: balta

Šis VR langelis yra puikus papildymas ir įrenginio nuostabus patirtis žiūrėti filmus. Tai lengva įdėti savo sumanaus telefono į jį, ir patogu valdyti ir naudoti. Šis VR langelį, jūs galite gauti puiki patirtis.

1. Aprašymas

Medžiaga: ABS

Objektyvas: aspherics kovos iškraipo, 40mm skersmuo ir 5.2 didinimo

kartus

Skersmuo: 40mm

FOV:102 °

kad spone galima išimti valymui

naudojant plika akis su shortsight iki 600°

Programa

1. už smartphone 4-6,5 colių

2. spalvos variantas: balta

Pastaba: daugiau spalvų, kaip juoda, aukso, pilka ir raudona yra prieinami kiekiu per 1000pcs pakavimo detales:

Produkto dydis: 194 * 117 * 127mm

Mažmeninė prekyba dydis: 215 * 135 * 135mm

produkto N.W:263g

produkto G.W:393g

30pcs/ctn

G.W: 13KG

2. produkto nuotraukos

5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!
Pora:3D virtualios realybės ausinės Kitas:ne

Tyrimo