Vaikų motoroleriai

Vaikų motoroleriai

Didmeninė prekyba ALUCARD 4.0 COLIŲ dviračių SUBALANSUOTI SCOOTERModel Nr.: CS-401Color: red1. DescriptionWith kartus plėtros ir technologijų, transporto priemonių yra labai normalu, kad visiems mums dabar ir konkrečiai, th

Informacija apie

DIDMENINĖ PREKYBA ALUCARD 4.0 COLIŲ DVIRAČIŲ BALANSAS MOTOROLERIS

Modelio Nr: CS-401

Spalva: raudona

1. Aprašymas

Kartų plėtra ir technologijų, transporto priemonės yra labai normalu, kad mes visi dabar ir konkrečiai, elektros motorizuotas transportas nėra prabangos daugiau, mes taip pat turime daugiau pasirinkimų galima rinktis, o dviračių elektros balansas motoroleris, kuris yra populiarus YP šiuolaikiniams žmonėms linksminti ir važiuoti, yra tik vienas iš jų!

ALUCARD dviračių balansas motoroleris vaikai naudoja geriausias žaliavas, kaip pagrindinę plokštę, Giroskopo, variklių, "Samsung" akumuliatorių ir išmaniųjų saugos saugomų technologija būtų saugus ir laisvas žmonių rūpesčius netikėtus deginimo ar sprogimo. Visus sertifikatus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, UL ir svarbiausia, patentą galima eksportuoti.

Parametrų ALUCARD elektrinis motoroleris

Dydis

4.0 colių

Galia

250W * 2

Maksimalus greitis

5km/h

MAX nuolydis

10°

MAX krovinio svoris

60kg

Baterijos talpa

2200WH

Veikimo atstumas

8-10KM

Įkrovimo laikas

2 valandas

Gaminio dydis

66 * 25 * 26 CM

N.W

5.0 KG

Adapteris galia

AC110-AC220V 50-60HZ

Spalvų variantai

Bet kokia spalva gali būti pritaikyti

2. produkto nuotraukos


3.Step po žingsnio vadovas, naudojant pusiausvyros lenta

Prieš naudojant 4.0 colių balansavimo lenta vaikams pirmą kartą, tėvai turi atidžiai perskaitykite visas instrukcijas, kad jie suprastų, saugiausia važinėti.

1 veiksmas: Švelniai paspauskite įjungimo/išjungimo mygtuką, kad prijungti balansavimo lenta.

2 veiksmas: Vieta koja ant vienos pėdos pagalvėlės, palaukite, kol indikatorius į šviesą, ir tada atsistoti ant pėdos padas su savo kita koja.

3 žingsnis: Kai jūs stovi stabiliai ant lentos, naudoti jūsų svorio centras tiesioginių, taip motoroleris juda-pasilenkti į priekį ar atgal, kad perkelti į tą pusę arba nemokamą sukimą- bet įsitikinkite, kad jūs ne per daug liesos.

Pastaba: Balansas motoroleris vaikams vartoti draudžiama jei jis nėra subalansuotas. Jei ne visiškai horizontali, jūsų vaikai skambės įspėjimą, kai jos žingsnis į jį ir balansas lenta bus įvesti automatinį balanso apsaugos režimą.

Saugiai naudoti savo balansavimo lenta

4 etapas: Naudoti laive paversti dešinėje ir kairėje.

5 veiksmas: Išeiti pusiausvyros lenta, ir nulipti į galą nuo balansavimo lenta su viena koja pirmą ir išlipti su kitu.

Pastaba: tai uždraudė daryti ir staiga virsta o juda dideliu greičiu, nes tai gali būti nesaugu.

Nesukite balansavimo lenta o einant nulinkęs, nes tai gali sukelti motoroleris prarasti pusiausvyrą.

Peržiūrėkite vaizdą kitame puslapyje.

Vaizdas: judėti į priekį ant savo dešinės kojos sukti į kairę, ir judėti į priekį į kairę, pasukite į dešinę.

4. saugaus naudojimo gairės

Šiame skyriuje rasite reikalingą informaciją ir įspėjimus apie naudojant pusiausvyros lentą, kad galėtumėte visiškai saugus, o smagiai. Taip, kad jūs galite mėgautis savo balansavimo laivą saugiai, prašome perskaityti šias naudojimosi gaires pirmą kartą. Atkreipkite ypatingą dėmesį į vartotojo įspėjimus, nes jums reikės padengti Prisiminkite kai jojimo savo balansavimo motoroleris, jei norite būti saugu ir smagu naršyti.

Įspėjimas!

. Jūsų vaikai yra lengva prarasti pusiausvyrą, avarijos į objektus arba nukristi balansas motoroleris ir susižeisti patys bet kuriuo metu! Norėdami to išvengti, įsitikinkite, kad gerai perskaitėte vartotojo vadove prieš pradėdami. Įsitikinkite, kad jis veikia tinkamai ir kad jūs esate susipažinę su, kaip naudotis visais priedais prieš galite leisti vaikams naudoti.

. Kai mokymasis, kaip važiuoti savo pusiausvyros lenta, kad tikrai jau nešiojo apsaugos priemonės, pavyzdžiui, šalmas, antkelius, alkūnių pagalvėlės, ir tt.

. Šis produktas skirtas tik atlikti vienas vaikas, ir yra nenaudojama jums keltas kitiems žmonėms apie!

. Negalima pakeisti variklio trečiosios šalies alternatyva.

. Vaikai, kurie sudaro daugiau nei 50KG negalima naudoti šį produktą.

. Balansas motoroleris naudoja pagal kelių eismo taisyklių. Būtinai gerbti šalia pėsčiųjų.

. O naudojant 4.5 colių elektrinis motoroleris, reikia žinoti apie kliūtis lapas iš jūsų ir atstumas turintys aiškią liniją arba akyse padės jums važiuoti iš pavojaus!

. Pasakyti vaikams, kai važiuojate lentos, laikyti jų keliai šiek tiek sulenkti ir jų kūnas atsipalaidavęs, kad jie galėtų laikyti save subalansuotas.

. Važiuojant savarankiškai balansas motoroleris, išlaikyti abi kojas ant pėdų pagalvėlės.

. Paprašykite savo vaikų dėvėti protingas sportinių drabužių naudojant šį produktą, nes tai padės jiems greičiau reaguoti į ekstremalias situacijas.

. Jei jūsų vaikai yra atsikratyti kažkas kitas balansas motoroleris, įsitikinkite, kad pakankamai toli, tarp jų lentų, kad būtų išvengta avarijų.

. Jo "nėra gera idėja būti išsiblaškęs, o žirgais savo pusiausvyros lenta, iš atsižvelgiant telefonu, klausytis muzikos ar tiesiog dreifuojančius ne į svajone!

. Negalima važinėti jūsų balansas motoroleris tamsiai ar prastai apšviestą srityse.

. Tik naudoti Self-balansavimo laive, kai jis veikia tinkamai, jei ne, nedelsiant nutraukti naudojimąsi.

. Nenaudokite kietas trasos.

. Protectors(Supplied) visada turėtų būti vartojamas, kai jūs naudojate savo motoroleris.

5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, somatosensory transporto priemonėms, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!


Pora:10 colių Hoverboard su rankena Kitas:15 colių išmaniųjų motoroleris su rankena

Tyrimo