Vadovavo balansavimas motorolerių

Vadovavo balansavimas motorolerių

Alucard naujas 8 colių dviejų ratų protingas savarankiškai balansavimo motoroleriai su valdomas modelis: CS-813Color: Blue1.Products & prekės ženklo DescriptionWith kartus plėtros ir technologijų, transporto priemonių yra labai normalu, kad visi

Informacija apie

Alucard naujas 8 colių du ratai Smart savęs balansavimas motorolerių su Led

Modelis: CS-813

Spalva: mėlyna

1. produktai ir prekės ženklo aprašymas

Kartų plėtra ir technologijų, transporto priemonės yra labai normalu, kad mes visi dabar ir konkrečiai, elektros motorizuotas transportas nėra prabangos daugiau, mes taip pat turime daugiau pasirinkimų galima rinktis, o dviračių elektros balansas motoroleris, kuris yra populiarus YP šiuolaikiniams žmonėms linksminti ir važiuoti, yra tik vienas iš jų!

ALUCARD dviračių balansas motoroleris naudoja geriausias žaliavas, kaip pagrindinę plokštę, Giroskopo, variklių, "Samsung" akumuliatorių ir išmaniųjų saugos saugomų technologija būtų saugus ir laisvas žmonių rūpesčius netikėtus deginimo ar sprogimo. Visus sertifikatus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, UL ir svarbiausia, patentą galima eksportuoti.

Parametrai 8 colių elektrinis motoroleris

Prekės pavadinimas

ALUCARD

Padangų dydis

8 colių

Maksimalus greitis

12km/h

MAX nuolydis

30°

Apkrovos

120kg

Baterijos talpa

4400WH

Veikimo atstumas

UŽ 15KM - 20KM

Įkrovimo laikas

2-3 valandas

Gaminio dydis

66 * 25 * 26 CM

Adapteris galia

AC110-AC220V 50-60HZ

Spalvų variantai

Bet kokia spalva gali būti pritaikyti

Paklotą spalvų variantai

Juodosios pėdos-trinkelės, raudona pėdos-trinkelės ir mėlyna pėdų pagalvėlės

2. produkto nuotraukos


3. praktikuojančių patarimų savarankiškai balansas Motoroleris

Čia yra keletas saugos patarimai, kaip naudoti savo nakvynės laive ne:

* Dėvėti patogi sportinė apranga ir butas avalynė, kad jūsų judėjimas neribojamas.

* Praktikos jojimo savo laive daug atviros erdvės, kol jūs įpratę gauti ant lentos, vyksta į priekį, eiti atgal, tekinimo, sustoti ir išlipti.

* Butas, važiavimo, net paviršių.

* Jei jums susidurti nepažįstamas reljefo, automobiliu lėtai ir niekada neleis B-valdybos atostogų į žemę.

* Savarankiškai balansas motoroleris buvo skirtas jojimo per plokščia reljefas, ir naudoti nelygumų paveiks jūsų greičio ir judėjimo.

* Atkreipti ypatingą dėmesį, jei jūs vis dar ne visiπkai patogiai su žirgais jūsų savarankiškai balansas motoroleris, ir jei jūs aptikote bet pėstieji ar kliūtis, atidžiai patikrinti kad jums tikrai galėtų praeiti, kol juda į priekį.

4. žingsnis po žingsnio vadovas, naudojant savęs balansavimas motorolerių

1 veiksmas: Švelniai paspauskite įjungimo/išjungimo mygtuką galia iki lentos.

2 veiksmas: Konfigūruoti valdybos balansavimo mechanizmas.

3 veiksmas: Vietos koja ant vienos pėdos pagalvėlės, palaukite, kol indikatorius į šviesą, ir tada atsistoti ant pėdos padas su savo kita koja.

4 žingsnis: Kai esate stovi stabiliai ant lentos, naudoti savo sunkio centro tiesiogiai kaip lentos persikelia - liesos į priekį ar atgal, kad perkelti į tą pusę arba nemokamą sukimą - bet įsitikinkite, kad jūs ne per daug liesos.

5 žingsnis: Naudoti laive, pasukti į kairę ir į dešinę.

6 žingsnis: Gaukite nuo lentos. Prieš žingsnis nuo įsitikinkite, kad laive būtų tinkamai subalansuota, ir nulipti į galą nuo lentos su viena koja pirmą kartą ir tada nulipti į kitą.

5. C žvaigždutė profilis

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!Pora:8 colių suaugusiųjų Motoroleris Kitas:2 ratų protingas balansas Motoroleris

Tyrimo