8 colių suaugusiųjų Motoroleris

8 colių suaugusiųjų Motoroleris

ALUCARD 8 COLIŲ 2 ratai SUBALANSUOTI MOTOROLERIS su LED šviesos & "Bluetooth" SPEAKERModel: CS-803BColor: White1.Products introduceWith kartus plėtros ir technologijų, transporto priemonių yra labai normalu, kad visi

Informacija apie

ALUCARD 8 COLIŲ 2 ratai SUBALANSUOTI MOTOROLERIS su LED šviesa ir "Bluetooth" GARSIAKALBIS

Modelis: CS-803B

Spalva: balta

1. produktai pristatyti

Kartų plėtra ir technologijų, transporto priemonės yra labai normalu, kad mes visi dabar ir konkrečiai, elektros motorizuotas transportas nėra prabangos daugiau, mes taip pat turime daugiau pasirinkimų galima rinktis, o dviračių elektros balansas motoroleris, kuris yra populiarus YP šiuolaikiniams žmonėms linksminti ir važiuoti, yra tik vienas iš jų!

ALUCARD dviračių balansas motoroleris naudoja geriausias žaliavas, kaip pagrindinę plokštę, Giroskopo, variklių, "Samsung" akumuliatorių ir išmaniųjų saugos saugomų technologija būtų saugus ir laisvas žmonių rūpesčius netikėtus deginimo ar sprogimo. Visus sertifikatus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, UL ir svarbiausia, patentą galima eksportuoti.

Parametrai 8 colių elektrinis motoroleris

Prekės pavadinimas

ALUCARD

Padangų dydis

8 colių

Maksimalus greitis

12km/h

MAX nuolydis

30°

Apkrovos

120kg

Baterijos talpa

4400WH

Veikimo atstumas

UŽ 15KM - 20KM

Įkrovimo laikas

2-3 valandas

Gaminio dydis

66 * 25 * 26 CM

Adapteris galia

AC110-AC220V 50-60HZ

Spalvų variantai

Bet kokia spalva gali būti pritaikyti

Paklotą spalvų variantai

Juodosios pėdos-trinkelės, raudona pėdos-trinkelės ir mėlyna pėdų pagalvėlės

2. produkto nuotraukos

3.user's apribojimų daiktus

Nekurkite neleistino pakeitimus produkto dalis, nes tai gali turėti įtakos ir sugadinti valdybos veiklos, ir gali padaryti žalos.

Vartotojo svorio apribojimai

Kodėl mes turime svorio apribojimai? Jie ten turi:

1. užtikrinti saugumą, rider;

2. užkirsti kelią žalą į laivą per perkrova.

* Maksimalus rekomenduojamas raitelis svoris: 100 kg

* Minimalus rekomenduojamas raitelis svoris: 20 kg

Atstumo apribojimai

Balansavimo lenta maksimalus greitis gali įtakoti keletas veiksnių.

Reljefas: galite važiuoti greičiau per plokščia, net žemės, kadangi nelygus paviršius bus lėtai you down.

Svoris: jūsų svoris turės įtakos, kaip greitai galite pereiti elektrinis motoroleris.

Aplinkos temperatūra: valdyba galės eiti greičiau, jei yra saugomas ir naudojamas laikantis rekomenduojamos temperatūros ribų; nepavykus to padaryti, atsiras mažesnės viršų greitis.

Priežiūra: baterija ir valdybos palaikyti optimalią būklę bus padidinti savo greitį, kadangi nepavykus to padaryti, bus mažesnės viršų greitis.

Kaip jūs ride: išlaikyti pagrįstą pastoviu greičiu, kaip dažnai sustabdyti ir pradėti, bus sumažinti valdybos viršų greitis.

Greičio apribojimai

Savarankiškai balanso rato rekomenduojamas didžiausias greitis yra 10 km/h. (techniškai yra 18 km/h).

Jei važiuoti greičiau negu 10 km/h, lentos bus išmesti perspėjimo signalą. Jeigu nustatytą greičio, lenta galės išlaikyti pusiausvyrą, bet jei jūs vairuojate ribą, jis gali būti pavojingas, kaip valdyba gali prarasti pusiausvyrą.

4. C ŽVAIGŽDUČIŲ Įvadas

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!


Pora:U stilius dviejų ratų motoroleris Kitas:Vadovavo balansavimas motorolerių

Tyrimo