2 ratų protingas balansas Motoroleris

2 ratų protingas balansas Motoroleris

ALUCARD 8 COLIŲ 2 ratai SUBALANSUOTI MOTOROLERIS su LED šviesos juoda COLORModel: CS-802LColor: Black1.DescriptionWith kartus plėtros ir technologijų, transporto priemonių yra labai normalu, kad visiems mums dabar ir spe

Informacija apie

ALUCARD 8 COLIŲ 2 RATAI SUBALANSUOTI MOTOROLERIS SU LED ŠVIESOS JUODOS SPALVOS

Modelis: CS - 802L

Spalva: juoda

1. Aprašymas

Kartų plėtra ir technologijų, transporto priemonės yra labai normalu, kad mes visi dabar ir konkrečiai, elektros motorizuotas transportas nėra prabangos daugiau, mes taip pat turime daugiau pasirinkimų galima rinktis, o dviračių elektros balansas motoroleris, kuris yra populiarus YP šiuolaikiniams žmonėms linksminti ir važiuoti, yra tik vienas iš jų!

ALUCARD dviračių balansas motoroleris naudoja geriausias žaliavas, kaip pagrindinę plokštę, Giroskopo, variklių, "Samsung" akumuliatorių ir išmaniųjų saugos saugomų technologija būtų saugus ir laisvas žmonių rūpesčius netikėtus deginimo ar sprogimo. Visus sertifikatus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, UL ir svarbiausia, patentą galima eksportuoti.

8 colių elektrinis motoroleris su LED parametrai

Prekės pavadinimas

ALUCARD

Padangų dydis

8 colių

Maksimalus greitis

12km/h

MAX nuolydis

30°

Apkrovos

120kg

Baterijos talpa

4400WH

Veikimo atstumas

UŽ 15KM - 20KM

Įkrovimo laikas

2-3 valandas

Gaminio dydis

66 * 25 * 26 CM

Adapteris galia

AC110-AC220V 50-60HZ

Spalvų variantai

Bet kokia spalva gali būti pritaikyti

Paklotą spalvų variantai

Juodosios pėdos-trinkelės, raudona pėdos-trinkelės ir mėlyna pėdų pagalvėlės

2. produkto nuotraukos3. ALUCARD protingas balansas rato saugos priemonės:

Apie saugos priemones

Mes norime, kad mūsų klientai galėtų mėgautis ALUCARD protingas balansas ratų saugiai, kad jie gali gauti maksimalią naudą iš savo patirties.

Jei jūs kada nors išmokti važinėti dviračiu, vairuoti automobilį ar valdyti bet kokios transporto priemonės, kad patirtis padės jums kai išmokti saugiai važinėti dviračių balansas motoroleris.

Mes primygtinai rekomenduojame visiems vartotojams skaityti saugos priemones kruopščiai prieš vartojimą.

Perskaitykite šias instrukcijas atidžiai, kai svarbios saugos įspėjimus, pvz., didžiausias greitis, indikatorius įspėjimai ir kaip saugiai išjungti balansas MOTOROLERIS.

BALANSAS MOTOROLERIS prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite, ir jei visos dalys yra laisvi ne važinėti ir susisiekite su savo tiekėju organizuoti po remonto.

Nenaudokite šio produkto taip, kad galėtų padaryti žalą kitiems žmonėms ar turtui.

Nekurkite neleistino pakeitimus produkto dalis, nes tai gali turėti įtakos ir sugadinti valdybos veiklos, ir gali padaryti žalos.

4. ĮSPĖJIMAS

Įspėjimas:

Elektrinė pusiausvyros lenta rekomenduojamas didžiausias greitis yra 10km/h

Negalima važinėti be tinkamą mokymą ir konsultacijas. Negali važiuoti dideliu greičiu ant žemės už jūsų kontrolės pajėgumus.

Neįvykdo vieno ar daugiau keleivių. Kitaip jis gali nutraukti transporto priemonių pusiausvyrą ir padidinti riziką, nuostolių valdymas.

Važinėti su teisinga vairavimo techniką ir išvengti tekinimo yra kalvų, nelygus reljefas ir stataus šlaito.

Negali važiuoti savarankiškai balansas lenta po to, kai jūs gerti ar valgyti stimuliatoriai

5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, savarankiškai balansavimo transporto priemonių, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti savarankiškai balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!Pora:Vadovavo balansavimas motorolerių Kitas:8 colių balansas motoroleris su rankena

Tyrimo