Transformatorius 2 ratų motoroleris

Transformatorius 2 ratų motoroleris

Didmeninė prekyba ALUCARD 6,5 COLIŲ dviračių SUBALANSUOTI SCOOTERModel Nr.: CS-602BColor: white1. DescriptionWith kartus plėtros ir technologijų, transporto priemonės yra labai normalu, kad mes visi dabar ir konkrečiai,

Informacija apie

DIDMENINĖ PREKYBA ALUCARD 6,5 COLIŲ DVIRAČIŲ BALANSAS MOTOROLERIS

Modelio Nr.: CS-602B

Spalva: balta

1. Aprašymas

Kartų plėtra ir technologijų, transporto priemonės yra labai normalu, kad mes visi dabar ir konkrečiai, elektros motorizuotas transportas nėra prabangos daugiau, mes taip pat turime daugiau pasirinkimų galima rinktis, o dviračių elektros balansas motoroleris, kuris yra populiarus YP šiuolaikiniams žmonėms linksminti ir važiuoti, yra tik vienas iš jų!

ALUCARD dviračių balansas motoroleris naudoja geriausias žaliavas, kaip pagrindinę plokštę, Giroskopo, variklių, "Samsung" akumuliatorių ir išmaniųjų saugos saugomų technologija būtų saugus ir laisvas žmonių rūpesčius netikėtus deginimo ar sprogimo. Visus sertifikatus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, UL ir svarbiausia, patentą galima eksportuoti.

Parametrų ALUCARD elektrinis motoroleris (su "Bluetooth")

Dydis

6.5 colio

Galia

350W * 2

Maksimalus greitis

12km/h

MAX nuolydis

30°

MAX krovinio svoris

120kg

Baterijos talpa

4400WH

Su "Bluetooth"

taip

Veikimo atstumas

UŽ 15KM - 20KM

Įkrovimo laikas

3 valandas

Gaminio dydis

66 * 25 * 26 CM

N.W

11.5 KG

Adapteris galia

AC110-AC220V 50-60HZ

Spalvų variantai

Bet kokia spalva gali būti pritaikyti

2. produkto nuotraukos


3.Step po žingsnio vadovas, naudojant pusiausvyros lenta

Prieš pirmą kartą naudodami motoroleris, vartotojai turi atidžiai perskaitykite visas instrukcijas, kad jie suprastų, kaip saugiai važiuoti.

1 veiksmas: Švelniai paspauskite įjungimo/išjungimo mygtuką, kad prijungti balansavimo lenta. Jūs girdėsite garsą kaip ir "įeiti į" Bluetooth"", tai reiškia, kad įjungtas "Bluetooth" režimas, tada jūs galite ieškoti "Bluetooth" mobiliuosiuose įrenginiuose. Muzikos, mėgaudamiesi įdomus!

2-as žingsnis: Įdėti koja ant vienos pėdos pagalvėlės, nereikia stovėti ant kitų pėdos padas su savo kita koja, kol lemputė dega.

3 žingsnis: Kai jūs stovi stabiliai ant lentos, naudoti jūsų svorio centras tiesioginių, taip motoroleris juda-pasilenkti į priekį ar atgal, kad perkelti į tą pusę arba nemokamą sukimą- bet įsitikinkite, kad jūs ne per daug liesos.

Pastaba: Negalima naudoti balansas motoroleris, jei jis nėra subalansuotas. Jei ne visiškai horizontali, išgirsite įspėjimą, kai žingsnis ant jo ir balansas lenta bus įvesti automatinį balanso apsaugos režimą.

Saugiai naudoti savo balansavimo lenta

4 etapas: Naudoti laive paversti dešinėje ir kairėje.

5 veiksmas: Išeiti balansavimo motoroleris ir išlipti galinėje nemenka lenta su vienu pėdų pirmą kartą, tada kita.

Pastaba: jis yra absoliučiai draudžiama make aštrių paverčia, o juda dideliu greičiu, nes tai gali būti nesaugu.

Nesukite balansavimo lenta o einant nulinkęs, ans tai gali sukelti motoroleris prarasti pusiausvyrą.

Peržiūrėkite vaizdą kitame puslapyje.


Vaizdas: judėti į priekį ant savo dešinės kojos sukti į kairę, ir judėti į priekį į kairę, pasukite į dešinę.

4. saugaus naudojimo gairės

Šiame skyriuje rasite reikalingą informaciją ir įspėjimus apie naudojant pusiausvyros lentą, kad galėtumėte visiškai saugus, o smagiai. Taip, kad jūs galite mėgautis savo balansavimo laivą saugiai, prašome perskaityti šias naudojimosi gaires pirmą kartą. Atkreipkite ypatingą dėmesį į vartotojo įspėjimus, nes jums reikės padengti Prisiminkite kai jojimo savo balansavimo motoroleris, jei norite būti saugu ir smagu naršyti.

Įspėjimas!

. Vartotojai yra lengva prarasti pusiausvyrą, avarijos į objektus arba nukristi savo balansavimo lenta ir pakenkti sau bet kuriuo metu! Norėdami to išvengti, įsitikinkite, kad jūs atidžiai perskaitykite vartotojo vadovą prieš naudojimą. Prieš naudodami savo Self-balansavimo motoroleris, įsitikinkite, kad jis veikia tinkamai ir kad jūs esate susipažinę su, kaip naudoti visas dalis.

. Kai jūs mokotės, kaip važinėti savo pusiausvyros lenta, įsitikinkite, kad dėvėti apsaugos priemones, pvz., šalmas, antkelius, alkūnė pagalvėlės ir pan.

. Atkreipkite dėmesį, kad šis savęs balansavimas motorolerių leidžiama skraidinti tik vienam asmeniui, ir negali būti naudojamas keltų kitiems žmonėms apie!

. Prašome nereikia pakeisti variklio trečiosios šalies alternatyva.

. Vaikai, kurie sudaro mažiau nei 30KG negalima naudoti šį produktą, ir vaikai, kurie sudaro daugiau turi prižiūrėti suaugęs bet kuriuo metu.

. Žmonėms, sergantiems širdies ligomis, aukštas kraujo spaudimas ar mobilumo klausimus nėra siūloma naudoti šį motorolerį. Nėščios moterys ir žmonės su negalia, taip pat turėtų susilaikyti nuo naudojant šį produktą.

. Kai važiuojate pusiausvyros lenta, išlaikyti jūsų keliai šiek tiek sulenkti ir jūsų kūno atsipalaiduoti, išlaikyti gerą pusiausvyrą.

. Važiuojant savarankiškai balansas motoroleris, išlaikyti abi kojas ant pėdų pagalvėlės.

. Protingas sporto drabužius padėti jums greičiau reaguoti į ekstremalias situacijas.

. Įsitikinkite, kad nėra tinkamos apkrovos balansavimo lenta, kitaip vartotojas gali sau pakenkti ar lentos. Be to, apkrovos turi būti didesnis nei minimalus svorio riba, nurodyta instrukcijoje, kitaip vartotojai gali nepavykti kontroliuoti nemenka lentos, ir vyksta į pakalnę, sulėtinti ar sustabdyti bus ypač nesaugu!

. Jei esi atsikratyti kažkas kitas balansas motoroleris, įsitikinkite, kad išlaikyti pakankamas atstumas tarp jūsų lentų, kad būtų išvengta avarijų.

. Išlikti budrūs visą laiką, nes važiuojant jūsų MOTOROLERIUI, stovi 10cm nuo žemės.

. Neleiskite sau būti išsiblaškęs, o žirgais savo pusiausvyros lenta, telefonu, klausytis muzikos, arba tiesiog dreifuojančius ne į svajone!

. Turite ne skaidrę ant šlapios dangos, atvirkštinio atstumais, važiuoti dideliu greičiu, arba įjungti judant greitai.

. Atkreipkite dėmesį, kad maksimalus greitis priklausomai nuo jūsų svorio-18km/h, bet mes rekomenduojame, kad jūs neturite eiti greičiau nei 10km/h. Jei jums eiti greičiau, būtų duodamas pavojaus signalas įspės jus.

5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, įpurškimo lipdiniai mašina ir kitas pažangias su jais susijusi įranga, C ŽVAIGŽDUČIŲ sugeba priimti ir gaminame OEM ir ODM įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, elektrinė riedlentė somatosensory transporto priemonių ranktūrių balansas motoroleris, užsakymų ir kaip. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!


Pora:Riteris dviejų ratų elektrinis motoroleris Kitas:Lamborghini dviejų ratų motoroleris

Tyrimo