Naujos suaugusiųjų elektrinis motoroleris

Naujos suaugusiųjų elektrinis motoroleris

ALUCARD 6,5 COLIŲ dviejų ratų Balansavimo dviratis SCOOTERModel No.: CS-607Color: guma naftos Red1.Description①.Product vardas: ALUCARD 6,5 COLIŲ dviejų ratų Balansavimo dviratis SCOOTER②.Mainboard: Hanghong ③.Over-nemokamai

Informacija apie

ALUCARD 6,5 COLIŲ DVIEJŲ RATŲ BALANSAVIMO DVIRATIS MOTOROLERIS

Modelio Nr.: CS-607

Spalva: Guma naftos raudona

1. Aprašymas

①.Product pavadinimas: ALUCARD 6,5 COLIŲ dviejų ratų Balansavimo dviratis MOTOROLERIS

②.Mainboard: Hanghong

③.over-nemokamai apsauga: taip

④.Sample: yra

⑤.Delivery laikas: 3-7dyas

⑥.Low akumuliatorius apsauga: taip

⑦.Certification: aukso tiekėjas, CE, ROHS, FCC ir t.t.

⑧.Special komandinį darbą po pardavimo paslaugos

⑨.OEM savo prekės ženklą, gali būti pritaikytas jūsų įmonės logotipas

⑩.Color: raudona, juoda, balta, mėlyna, Glod, Green, pritaikyti.

2. produkto nuotraukos3.Step po žingsnio vadovas, naudojant pusiausvyros lenta

4. saugaus naudojimo gairės

Šiame skyriuje rasite reikalingą informaciją ir įspėjimus apie naudojant pusiausvyros lentą, kad galėtumėte visiškai saugus, o smagiai. Taip, kad jūs galite mėgautis savo balansavimo laivą saugiai, prašome perskaityti šias naudojimosi gaires pirmą kartą. Atkreipkite ypatingą dėmesį į vartotojo įspėjimus, nes jums reikės padengti Prisiminkite kai jojimo savo balansavimo motoroleris, jei norite būti saugu ir smagu naršyti.

Įspėjimas!

. Tu gali prarasti pusiausvyrą, objektams crash arba nukristi savo pusiausvyros lenta ir pakenkti sau bet kuriuo metu! Norėdami to išvengti, įsitikinkite, kad jūs atidžiai perskaitykite vartotojo vadovą prieš naudojimą. Prieš naudodami savo Self-balansavimo motoroleris, įsitikinkite, kad jis veikia tinkamai ir kad jūs esate susipažinę su visais priedais.

. Kai išmokti važinėti savo pusiausvyros lenta, įsitikinkite, kad dėvėti apsaugos priemones, pvz., šalmas, antkelius, alkūnė, pagalvėlės ir pan.

. Šis produktas skirtas tik atlikti vienas žmogus, ir yra nenaudojama jums keltas kitiems žmonėms apie!

. Jis negali pakeisti variklio su trečiosios šalies alternatyva.

. Vaikai, kurie sudaro mažiau nei 30KG negalima naudoti šį produktą, ir vaikai, kurie sudaro daugiau turi prižiūrėti suaugęs bet kuriuo metu.

. Žmonėms, sergantiems širdies liga, aukštas kraujo spaudimas arba judumo klausimų neturėtų naudoti šį produktą. Nėščios moterys ir žmonės su negalia, taip pat turėtų susilaikyti nuo naudojant šį produktą.

. Šio preparato vartoti negalima jei turite suvartoti alkoholio arba imtis vaisto, ir jums turėtų būti negabena prekių jūsų rankose važiuojant lentos.

. Balansas motoroleris naudoja pagal kelių eismo taisyklių. Būtinai gerbti šalia pėsčiųjų.

. Naudojant elektrinis motoroleris, reikia žinoti apie kliūtis iš karto lapas iš jūsų ir atstumas turintys aiškią liniją arba akyse padės jums saugiai vairuoti!

. Kai važiuojate pusiausvyros lenta, išlaikyti jūsų keliai šiek tiek sulenkti ir jūsų kūnas atsipalaidavęs, kad jums išlaikyti gerą pusiausvyrą.

. Važiuojant savarankiškai balansas motoroleris, laikyti abiem kojomis ant pėdos pagalvėlės.

. Dėvėti drabužius, protingas Sportas, naudojant šį produktą, nes tai padės jums greičiau reaguoti į ekstremalias situacijas.

. Motoroleris negalima atlikti daugiau nei vienas asmuo.

. Bendras svoris rider ir nieko jie neturi viršyti didžiausią svorį, nurodyta instrukcijoje.

. Turi būti tinkamos apkrovos balansavimo lenta, kitaip vartotojas gali pakenkti sau ar lentos. Be to, apkrovos turi būti didesnis nei minimalus svorio riba, nurodyta saugos priemones, kitaip vartotojas negalės kontroliuoti nemenka lentos, ir vyksta į pakalnę, lėtina arba stabdymo bus ypač nesaugu!

. Visada važiuoti greičiu, kuris yra saugus jums ir žmonės aplink jus balansavimo lenta, ir tai leis lengviau jums sustabdyti.

. Jei esi atsikratyti kažkas kitas balansas motoroleris, įsitikinkite, kad išlaikyti pakankamas atstumas tarp jūsų lentų, kad būtų išvengta avarijų.

. Išlikti budrūs visą laiką, nes važiuojant jūsų MOTOROLERIUI, stovi 10cm nuo žemės.

. Sukant pusiausvyros lenta, išlaikyti kontroliuoti savo svorio centras, kad jūs neturite prarasti pusiausvyrą ir nukristi.

. Neleiskite sau būti išsiblaškęs, o žirgais savo pusiausvyros lenta, telefonu, klausytis muzikos, arba tiesiog dreifuojančius ne į svajone!

. Turite ne skaidrę ant šlapios dangos, atvirkštinio atstumais, važiuoti dideliu greičiu, arba įjungti judant greitai.

. Negalima važinėti jūsų balansas motoroleris tamsiai ar prastai apšviestą srityse.

. Stenkitės vengti naudoti šį produktą eiti per kliūtis, ledo ar sniego.

. Kai važiuojate, vengiantis šiukšlinas ant žemės ir sukimo keliai.

. Nenaudokite šio gaminio uždarose patalpose su daug kliūčių.

. Naudokite tik savo Self-balansavimo lenta kai jis veikia tinkamai, jei jis nėra, nustoti naudoti jį iš karto.

. Nenaudokite ant stataus trasos.

. Negalima naudoti savo balansavimo lenta viešųjų gatvėse.

. Prieš pradėdami naudoti savo balansavimo lenta, atidžiai perskaitykite instrukciją.

. Visada turėtumėte naudoti su protectors(supplied) naudodami savo motoroleris.

. Atkreipkite dėmesį, kad maksimalus greitis priklausomai nuo jūsų svorio-18km/h, bet mes rekomenduojame, kad jūs neturite eiti greičiau nei 10km/h. Jei jums eiti greičiau, būtų duodamas pavojaus signalas įspės jus.

. Naudokite apsauginę įrangą už galvos, alkūnės ir keliai. Balansavimo lenta yra mažiau tinkamas, arba tiksliau ne visi tinkami naudoti ant nelygaus, stataus arba šlapias paviršių ir sušaldytos pagrindais.

5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puikus pajėgumus, projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, liejimo ma inos ir kita susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, somatosensory transporto priemonėms, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!


Pora:Gana 2 ratų elektrinis motoroleris Kitas:U stilius dviejų ratų motoroleris

Tyrimo