ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH BLACK

ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH BLACK

ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLUETOOTH BLACK, MODEL: CS-605B COLOR: BLACK 1. Aprašymas "Alucard" motoroleris su 6.5 "ratukais" Knight Style "yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą, remiantis dinamiška balansavimas ...

Informacija apie

ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colio su BLUETOOTH juodos spalvos ,

MODELIS: CS-605B

Spalva: juoda


1. Aprašymas

" Alucard " modelis su 6,5 colių ratukais "Knight" stilius yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą, pagrįstą dinamišku balansavimo principu, apskaičiuojančiu vartotojo gravitacijos centrą, naudojant žiroskopą ir pagreičio jutiklius. Naudojant naujausias technologijas ir gamybos procesus, kiekvienas motoroleris praleidžia griežtus kokybės kontrolės bandymus. Su savo šviesos, didžiausio svorio, nešiojamojo dizaino, naudojimo paprastumo, asortimento ir OEM paslaugos.

Modelio Nr:

Modelis Nr .: CS-605B

Produkto pavadinimas

Alucard Knight stiliaus 2 rato savarankiško balansavimo motoroleris 6,5 colių ratukas su "Bluetooth" juoda

Medžiaga:

ABS + PC

Maksimali apkrova:

120kg

Maksimalus greitis:

12 km / val

Maksimalus rida:

18-20 km

Baterija:

4400mAh / Sumsung / LG baterija                          

Variklio galia:

500-700W

Maksimalus posvyrio kampas:

≤ 30 °

Grynas svoris:

12kg

Įkrovimo laikas:

3 valandos

Padangų dydis:

6.5 colių (171 mm)

Įkrovimo įtampa:

AC 110-220V 50-60Hz

Spalva:

Raudona, juoda, balta, mėlyna, glod, žalia, pritaikyta.

"ALUCARD" dviejų ratlankių balansinis motoroleris naudoja geriausias žaliavas kaip pagrindinę plokštę, giroskopą, variklius, "Samsung" akumuliatorių ir pažangias saugias technologijas, užtikrinančias jo saugumą ir laisvą žmonių nerimą dėl netikėtų degimo ar sprogimo. Visi sertifikatai, tokie kaip CE, RoHS, FCC, UL ir, svarbiausia, patentas yra eksportuojami.


Prijungimas prie "Bluetooth" garsiakalbio

Įjunkite motorolerį, girdėsite " įveskite" bluetooth ", tada atidarykite savo mobilųjį telefoną ar kitus" Bluetooth "įrenginius, ieškokite ir prijunkite. Išgirdę " prisijungti sėkmingai " , galite klausytis muzikos iš savo telefono ar kitų "Bluetooth" muzikos įrenginių.

Pora:ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK Kitas:ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colių su BLUETOOTH RED

Tyrimo