ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colio su BLUETOOTH Balta

ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colio su BLUETOOTH Balta

ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH su BLUETOOTH Balta MODELIS: CS-605B SPALVA: BALTA 1. Apibūdinimas "Alucard" motoroleris su 6.5 "ratukais" Knight style "- tai pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą dinamiško balansavimo būdu ...

Informacija apie

ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colio su BLUETOOTH Balta

MODELIS: CS-605B

Spalva: balta


1. Aprašymas

"Alucard " modelis su 6,5 colių ratukais "Knight" stilius yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą, pagrįstą dinamišku balansavimo principu, apskaičiuojančiu vartotojo gravitacijos centrą, naudojant žiroskopą ir pagreičio jutiklius. Naudojant naujausias technologijas ir gamybos procesus, kiekvienas motoroleris praleidžia griežtus kokybės kontrolės bandymus. Su savo šviesos, didžiausio svorio, nešiojamojo dizaino, naudojimo paprastumo, asortimento ir OEM paslaugos.


Judėkite pagal savo kūno svorį

 

1. Norėdami važiuoti į priekį arba atgal į mini elektrinį motorolerį, vairuoklis atsilieka šiek tiek į priekį arba atgal.

 

2. Norėdami pasukti į kairę arba į dešinę, vairuoklis tiesiog juda pėdą į kairę arba dešinę pedalą.

 

3.Standariai, jūs nustosite judėti.

 

Jūs gaunate energijos ir greičio jausmą, tačiau taip pat jaučiatės saugumo ir absoliučios kontrolės jausmas, visi jaučiasi natūralūs, saugūs ir instinktyvūs.

Pora:CS-406 "Smart Balance Wheel" Kitas:Kinect keturių ratų elektrinis skateboard

Tyrimo