ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 colio su BLUETOOTH WHITE

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 colio su BLUETOOTH WHITE

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH SU BLUETOOTH WHITE MODELIS: CS-603B SPALVA: BALTA 1. Aprašymas "Alucard" modelis su 6,5 colių ratukais "Lamborghini" stilius su BLUETOOTH WHITE yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą ...

Informacija apie

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 colio su BLUETOOTH WHITE ,

PAVYZDYS: CS-603B

Spalva: balta


1. Aprašymas

" Alucard " modelis su 6.5 "ratukais" Lamborghini "stilius su" BLUETOOTH WHITE "yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojo asmeniniam judėjimui pagrįstą dinaminį balansavimo principą, apskaičiuojant vartotojo gravitacijos centrą naudojant žiroskopą ir pagreičio jutiklius. Naudojant naujausias technologijas ir gamybos procesus, kiekvienas motoroleris praleidžia griežtus kokybės kontrolės bandymus. Su savo šviesos, didžiausio svorio, nešiojamojo dizaino, naudojimo paprastumo, asortimento ir OEM paslaugos.


ALUCARD dviejų ratlankių balansas motoroleris naudoja geriausias žaliavas, tokias kaip pagrindinė plokštė, giroskopai, varikliai, "Samsung" akumuliatorius ir pažangios saugios technologijos, užtikrinančios jo saugumą ir laisvą žmonių nerimą dėl netikėto degimo ar sprogimo. Visi sertifikatai, tokie kaip CE, RoHS, FCC, UL ir, svarbiausia, patentas yra eksportuojami.

Modelio Nr:

CS-603B

Produkto pavadinimas

"Alucard Lamborghini" stiliaus 2 ratų savarankiško svorio 6,5 colio ratukas su BLUETOOTH WHITE

Medžiaga:

ABS + PC

Maksimali apkrova:

120kg

Maksimalus greitis:

12 km / val

Maksimalus rida:

18-20 km

Baterija:

4400mAh / Sumsung / LG baterija                           

Variklio galia:

500-700W

Maksimalus posvyrio kampas:

≤ 30 °

Grynas svoris:

12kg

Įkrovimo laikas:

3 valandos

Padangų dydis:

6.5 colių (171 mm)

Įkrovimo įtampa:

AC 110-220V 50-60Hz

Spalva:

Raudona, juoda, balta, mėlyna, glod, žalia, pritaikyta.

2. Produkto nuotraukos

Jūs galite prarasti pusiausvyrą, sudaužyti į objektus arba nukristi nuo balansavimo lentos ir pakenkti sau bet kuriuo metu! Norėdami to išvengti, prieš naudojimą įsitikinkite, kad kruopščiai perskaitėte naudotojo vadovą. Prieš naudodami savaiminio balansavimo motorolerį , įsitikinkite, kad jis veikia tinkamai ir kad esate susipažinęs su visų priedų naudojimu.

. Mokydami važiuoti balansavimo lenta, įsitikinkite, kad naudojate apsauginę įrangą, tokią kaip šalmas, kelio įdėklai, alkūnės pagalvėlės ir kt.

. Šis gaminys skirtas tik vienam asmeniui gabenti ir negali būti naudojamas kitiems žmonėms keliauti!


Pora:ALUCARD LIGHTNING stilius 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colio su BLUETOOTH geltonu Kitas:ALUCARD LIGHTNING stilius 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colių su BLUETOOTH RED

Tyrimo