"ALUCARD" "Lamborghini Style 2" RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colio su BLUETOOTH BLUE

ALUCARD Lamborghini Style 2 ratlankiai SELF BALANCE SCOOTER 6.5 colio su BLUETOOTH mėlyna, modelis: CS-603B SPALVA: MĖLYNA 1. Aprašymas "Alucard" modelis su 6.5 "ratukais" Lamborghini "stilius su" Bluetooth "yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą ...

Informacija apie

ALUCARD "Lamborghini Style 2" RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colio su BLUETOOTH BLUE ,

PAVYZDYS: CS-603B

SPALVA: MĖLYNA


1. Aprašymas

" Alucard " modelis su 6.5 "ratukais" Lamborghini "stilius su" Bluetooth "yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą, pagrįstą dinamišku balansavimo principu, apskaičiuojančiu vartotojo gravitacijos centrą naudojant žiroskopą ir pagreičio jutiklius. Naudojant naujausias technologijas ir gamybos procesus, kiekvienas motoroleris praleidžia griežtus kokybės kontrolės bandymus. Su savo šviesos, didžiausio svorio, nešiojamojo dizaino, naudojimo paprastumo, asortimento ir OEM paslaugos.


ALUCARD dviejų ratlankių balansas motoroleris naudoja geriausias žaliavas, tokias kaip pagrindinė plokštė, giroskopai, varikliai, "Samsung" akumuliatorius ir pažangios saugios technologijos, užtikrinančios jo saugumą ir laisvą žmonių nerimą dėl netikėto degimo ar sprogimo. Visi sertifikatai, tokie kaip CE, RoHS, FCC, UL ir, svarbiausia, patentas yra eksportuojami.

Modelio Nr:

CS-603B

Produkto pavadinimas

"Alucard" "Lamborghini" stiliaus 2 ratukų savarankiško balanso motoroleris su 6,5 colių ratuku su "BLUETOOTH BLUE"

Medžiaga:

ABS + PC

Maksimali apkrova:

120kg

Maksimalus greitis:

12 km / val

Maksimalus rida:

18-20 km

Baterija:

4400mAh / Sumsung / LG baterija                           

Variklio galia:

500-700W

Maksimalus posvyrio kampas:

≤ 30 °

Grynas svoris:

12kg

Įkrovimo laikas:

3 valandos

Padangų dydis:

6.5 colių (171 mm)

Įkrovimo įtampa:

AC 110-220V 50-60Hz

Spalva:

Raudona, juoda, balta, mėlyna, glod, žalia, pritaikyta.


Šiame skyriuje pateikiama informacija ir perspėjimai apie balansavimo lentos naudojimą , todėl galite linksmai pasilikti visiškai saugiai. Kad galėtumėte mėgautis balansavimo lenta saugiai, pirmiausia perskaitykite šias vartotojo gaires. Atkreipkite ypatingą dėmesį į naudotojo įspėjimus, nes jums reikės atsižvelgti į tai, važiuodami balansuojančiu motoroleriu, jei norėsite turėti saugią ir malonią patirtį.

Pora:ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6,5 colių su BLUETOOTH RED Kitas:ALUCARD "Lamborghini Style 2" RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK

Tyrimo