ALUCARD "Lamborghini Style 2" RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK

ALUCARD

ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK, MODEL: CS-603 COLOR: BLACK 1. Aprašymas "Alucard" modelis su 6,5 colių ratukais "Lamborghini" stilius yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą, pagrįstą dinamišku balansu. ..

Informacija apie


ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH BLACK ,

MODELIS: CS-603

Spalva: juoda


1. Aprašymas

" Alucard " modelis su 6,5 colių ratukais "Lamborghini" stilius yra pažangus, technologiškai pažangus sprendimas, kuris suteikia naudotojui asmeninį judėjimą, pagrįstą dinamišku balansavimo principu, pagal kurį apskaičiuojamas vartotojo svorio centras naudojant žiroskopą ir greitėjimo jutiklius. Naudojant naujausias technologijas ir gamybos procesus, kiekvienas motoroleris praleidžia griežtus kokybės kontrolės bandymus. Su savo šviesos, didžiausio svorio, nešiojamojo dizaino, naudojimo paprastumo, asortimento ir OEM paslaugos.


"ALUCARD" dviejų ratlankių balansinis motoroleris naudoja geriausias žaliavas kaip pagrindinę plokštę, giroskopą, variklius, "Samsung" akumuliatorių ir pažangias saugias technologijas, užtikrinančias jo saugumą ir laisvą žmonių nerimą dėl netikėtų degimo ar sprogimo. Visi sertifikatai, tokie kaip CE, RoHS, FCC, UL ir, svarbiausia, patentas yra eksportuojami.

Modelio Nr:

CS-603

Produkto pavadinimas

"Alucard Lamborghini Style" 2 ratų savarankiško svorio 6,5 colių ratas

Medžiaga:

ABS + PC

Maksimali apkrova:

120kg

Maksimalus greitis:

12 km / val

Maksimalus rida:

18-20 km

Baterija:

4400mAh / Sumsung / LG baterija                            

Variklio galia:

500-700W

Maksimalus posvyrio kampas:

≤ 30 °

Grynas svoris:

12kg

Įkrovimo laikas:

3 valandos

Padangų dydis:

6.5 colių (171 mm)

Įkrovimo įtampa:

AC 110-220V 50-60Hz

Spalva:

Raudona, juoda, balta, mėlyna, glod, žalia, pritaikyta.

2. Produkto nuotraukos

 

 

Gamybos linija

Kraunasi

Sertifikatas


Paroda

3. Palyginimo lentos naudojimo žingsnis po žingsnio

Prieš pradedant naudoti balansavimo lentą pirmą kartą, vartotojai turi atidžiai perskaityti visas instrukcijas, kad jie suprastų saugiausią važiavimo būdą

1 žingsnis : švelniai paspauskite įjungimo / išjungimo mygtuką, kad įjungtumėte balansavimo lentą .

2 žingsnis : padėkite koją ant vienos iš kojų padų, palaukite, kol indikatorius užsidegs, o po kito kojelės stovėkite ant kitos kojos.

3 žingsnis: kai stovite stabiliai ant lentos, naudokite savo svorio centrą, kad nukreiptumėte, kokiu būdu balansuojantis motoroleris juda - palenkite į priekį arba atgal, kad pereitumėte į tą kryptį arba laisvą nugarą, bet įsitikinkite, kad nespausdinate per daug .

Pastaba : likučio motorolerio negalima naudoti, jei jis nėra subalansuotas. Jei jis nėra visiškai horizontalus, kai įjungsite jį, įspėjamas įspėjimas, o balanso lenta įves automatiškai balanso apsaugos režimą.

Saugiai naudokite balansavimo lentą

4 veiksmas : naudokite lentą pasukti į dešinę ir į kairę.

5 žingsnis : išeikite iš balansavimo lentos ir išlipkite į balansavimo plokštės galą, pirmiausia vieną koją ir palikite kitą.

Pastaba : nedarykite ir staiga pasukite, važiuodami dideliu greičiu, nes tai gali būti pavojinga.

Nejunkite balansavimo lentos, važiuodami nuolydžiu, o tai gali sukelti motorolerio praradimą.

Žiūrėkite paveikslėlį kitame puslapyje.

Paveikslėlis: pasukite į priekį dešine puse ir pasukite į kairę ir eikite į kairę ir pasukite į dešinę.


Įspėjimas!

. Jūs galite prarasti pusiausvyrą, sudaužyti į objektus arba nukristi nuo balansavimo lentos ir pakenkti sau bet kuriuo metu! Norėdami to išvengti, prieš naudojimą įsitikinkite, kad kruopščiai perskaitėte naudotojo vadovą. Prieš naudodami savaiminio balansavimo motorolerį , įsitikinkite, kad jis veikia tinkamai ir kad esate susipažinęs su visų priedų naudojimu.


Pora:ALUCARD Lamborghini Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH WHITE Kitas:ALUCARD Knight Style 2 RATAI SELF BALANCE SCOOTER 6.5 INCH, MODELIS: CS-605

Tyrimo