Kas yra kelionė su jumis? Ar yra balanso ratas?

- Feb 22, 2019-

Spring outing.jpg


Pavasario žiedai lauke, kai žmonės mato spalvingas ir kvapnias gėles, jie natūraliai sustos ir stebės. Tyrimas parodė, kad žiedas gali pašalinti nervų įtampą ir regėjimo nuovargį. Be to, gėlių žiūrėjimas taip pat yra naudingas reguliuojant centrinę nervų sistemą ir pagerinant įvairias kūno funkcijas. Tačiau žydinčių želdinių parkai yra per dideli. Be maisto, gėrimų ir kitų maisto produktų mums reikia paruošti balansavimo ratą! Pavasario kelionėje atsipalaiduoti, būsite pernelyg pavargę.


balance wheel.jpg


Elektrinis išmanusis balansavimo ratas, dar vadinamas elektriniu savarankišku paspirtuku, elektriniu stogu ir pan., Paprastai stovinčiu važiuojant, be droselio ir stabdžio, bet per kūno svorio centrą ir vairasvirtę valdyti kūno judėjimą, kūnas pasviręs į priekį, atgal atgal Pasukite tiesiai ir stabdykite, pakreipkite kūną į kairę arba į dešinę arba pasukite vairasvirtę, kad sukite arba apsisuktumėte, pasukite 360 ° į vietą ir važiavimo greitis yra proporcingas kūno pasvirimo kampui. Kai kurie gali naudoti atitinkamą pėdų svirtį valdydami balanso rato korpusą su veršeliais ir laisvomis rankomis.


Balansinis ratas yra žalias, protingas ir lankstus, todėl jums yra nauja vairavimo patirtis. Tai idealus ginklas, kuriuo galima traukti vėją ir atvėsti, pramogų ir fitneso, laisvalaikio kelionės, reklama, etiketo šventė, saugumo patruliavimas ir mobilus fotografavimas. Paprastai naudojami rinkoje esantys balansiniai ratai yra vienarūšiai, dviračiai, sukimo ratai ir motoroleriai. Pavasario turo metu bus daugiau žmonių, lengviau valdyti dviejų ratų balansavimo ratą, o ištvermės gebėjimas yra stiprus, galite nuvesti mus į gražesnius vaizdus.

Pora:Kaip nusipirkti balanso ratą? Jums gali tekti žinoti apie šią informaciją Kitas:Nauji standartai išleidžiami iš naujo, didelis skaičius nacionalinių standartinių elektrinių dviračių bus nekvalifikuoti