Bendrasis elektrinis motorolerių važiavimas sudarė 45,8 proc. Visų mikromobilumo kelionių 2018 metais

- Apr 19, 2019-

shared scooters.jpg


2018 m. Iš 84 mln. Kiti 45,5 mln. Kelionių buvo dviračiai - arba iš stočių dviračių akcijų, arba be dviračių. Kelionės stočių dviračiais sudarė 36,5 mln. Kelionių, tai yra 9 proc. Daugiau nei 2017 m. Palyginti su praėjusiais metais, daugiau nei dvigubai daugiau kelionių buvo atliekama dėl mikromobilumo paslaugų.


„Daugelio naujų bendrų transporto priemonių tipų valdymas miesto gatvėse yra iššūkis“, - sakė NACTO strategijos direktorius Kate Fillin-Yeh. „Duomenų miestai iš pardavėjų gali būti dėmėti, apsunkinti pastangas reguliuoti sistemas ar sukurti gerą politiką. Didžioji dalis įrangos yra nauja ir iš esmės nepatikrinta, o rinka sparčiai keičiasi, o finansinė perspektyva yra neaiški. mikromobilumo sistemos buvo suplanuotos kartu su miestais, ir mes džiaugiamės galėdami padėti miestams kurti ir palaikyti transporto galimybes, kurios perkelia daugiau kelionių į tvarius ir saugius režimus. “


爱路卡登CS-518电动滑板车


Nors stotyse esančių dviračių naudojimas buvo didesnis nei prieš metus, „NACTO“ teigia, kad elektriniai motoroleriai greičiausiai buvo varomoji dockless dviračių naudojimo sumažėjimo priežastis. „Dockless“ dviračiai „iš miesto gatvių išnyko iš esmės, išskyrus didelius dockless dviračius, kurie vis dar naudojami Sietle“, - rašo NACTO. Štai kodėl NACTO prognozuoja, kad dviračių dviračių važiavimai ir toliau mažės 2019 m.


Tai puiki naujiena Lyftui, kuris pernai įsigijo „Citi Bike“ ir „Ford GoBike“ tiekėją. Tai nėra puiki naujiena Uberui, kuris praėjusių metų pradžioje įsigijo dockless dviračių akcijų paleidimo JUMP.

Pora:Vokietija taps nauja mūšio vieta Europos motorolerių karuose Kitas:„Smart Balance“ ratas suteikia jums protingą gyvenimo patirtį