Kaip nusipirkti balanso ratą? Jums gali tekti žinoti apie šią informaciją

- Mar 02, 2019-

Rasti geriausius savaime subalansuotus motorolerius gali būti sunku užduotis dėl įvairių priežasčių. Savaime subalansuoti motoroleriai, dažniau žinomi kaip „hoverboards“, tapo prieš keletą metų visame pasaulyje. Deja, buvo daug pranešimų apie šias trumpojo jungimo linijas. Iš pradžių atrodė keletas atskirų incidentų, tačiau buvo pakankamai, kad daugelis prekių ženklų pradėjo prisiminti savo produktus.


Dabar savaime subalansuojančios motorolerio įmonės yra perrašomos. Jie pateikia savo produktus su pranešimu, kad jie yra saugūs. Nors galbūt norėsite pasiimti savo produktus, kai jie juos pateikia, jūs norite būti atsargūs, kai ieškote motorolerio be jokių barų, kurie jums tinka.


Jaunesniems vaikams ir mažiems vaikams, galbūt norėsite pradėti su balanso dviračiu.


„Self-Balancing Scooter“ pirkėjų vadovas


Self-Balancing Scooter.jpg


Motoroleris yra pramogų ir kelionės būdų įvairaus amžiaus žmonėms šaltinis. Tačiau ar žinote, ko ieškoti gero motorolerio, kai žiūrite per savaime subalansuotas riedlentės apžvalgas? Kas yra funkcijos, kurių reikėtų vengti? Prieš įsipareigodami pirkti motorolerio modelį, atidžiai apsvarstykite šiuos veiksnius.


Sauga


Didžiausia savybė, kurią reikia ieškoti, kai žiūrite į savarankiškąsias lentas, yra tai, kad UL 2272 sertifikatas. Didžiulė problema, kurią daugelis žmonių turėjo prieš metus, buvo gaisro ir elektros pavojai, kuriuos turėjo jų ličio baterijos. Jei ličio baterijos yra pažeistos ar nutekėjo, jos gali sprogti.


Motoroleriai vis dar turi ličio baterijas, tačiau dabar atliekami išsamūs UL 2272 bandymai, siekiant užtikrinti, kad plokštės atitiktų saugos ir statybos standartus. Nesvarbu, ar tai yra sau, vaikui, ar draugui, visada pasirūpinkite, kad perkate savarankiškai balansuojančią plokštę, kurios sertifikatas yra UL 2272.


Gamintojas


Self-Balancing Scooter  exhibition.jpg


Kitas dalykas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra prekės ženklas, kurį perkate. Gerai žinomas, aukštos kokybės prekės ženklas yra labiau tikėtina, kad turės geresnę kokybę nei prekės ženklas, kurio niekada negirdėjote. Žinant prekės ženklą ir lengva prieiga prie prekės ženklo informacijos, galite užtikrinti, kad gamintojas imtųsi tinkamų priemonių, užtikrinančių, kad motoroleris būtų patvarus ir saugus.


Kai kurių „knockoff“ savarankiškų motorolerių prekių ženklų prieinamumas gali būti patrauklus, tačiau kokybė nėra tai, ką turėtumėte paaukoti. Pigūs hoverboard iš negirdėto prekės ženklo gali būti sunkiau įjungti ir išjungti, dažniau paslysti ir lengvai išsiskiria. Štai kodėl jūs visada turėtumėte pirkti iš prekės ženklo, kurį galite pasitikėti.


Greitis


Ne visi ieško tiesiog naudoti savo savarankiškai subalansuotą motorolerį transportavimui. Kai kurie žmonės nori jį nusipirkti už patirtį ir jaudulį. Tai reiškia, kad reikia atsižvelgti į skirtingus greičio pajėgumus. Kai kurie motoroleriai vyksta lėčiau, o tai gali būti naudinga pradedantiesiems ar vaikams, norintiems važiuoti. Kiti vairuotojai negali išlaikyti tokio lėto greičio ir jiems reikia įrenginio, kuris gali pasiekti 10 mph ar didesnę.


Baterija


Akivaizdu, kad jūsų balansavimo plokštės baterijos yra svarbios. Tai, ką visa diskusija apie lėktuvų plokštes, sutelkta aplink. Be to, jūsų plokštės baterijų dydis lemia automobilio galią ir greitį. Todėl didesnės baterijos reiškia geresnę galią.


Tačiau tai taip pat reiškia daugiau svorio. Turite apsvarstyti šių veiksnių svarbą ir nustatyti, kuris iš jų yra jums svarbiausias. Akumuliatorius taip pat nustato, kiek laiko reikia įkrauti. Laikydami visus šiuos dalykus, pirkdami savo motorolerį.


Kaina


Kokybė ir kaina eina ranka, kai reikia rasti geriausią savarankišką motorolerį. Jūs norite rasti gerą sandorį, bet nenorite paaukoti dėl kokybės. Kai pirmą kartą pradedate ieškoti motorolerių, greitai suprasite, kad kai kurios kainos yra pernelyg geros, kad būtų teisingos.


Svorio talpa


Nebūtų nieko daugiau nusivylusio, nei perkant savarankiškai subalansuotą motorolerį ir greitai suvokiant, kad jis nebus greitesnis nei lėtas tempimas. Tai gali atsitikti, kai neskaitysite perkamos lentos svorio. Jūsų hoverboard turi sugebėti nešiotis kūno svorį, kad galėtumėte efektyviai važiuoti visose vietose.


Jei perkate vaiką, įsitikinkite, kad minimalus svoris, kurį jis gali vežti, yra 40 kg. ir maksimalus dalykas tikrai nėra svarbus. Jei perkate vieną sau ar draugams, ieško to, kuris prisiims svorį. Dauguma geros kokybės plokščių gali vežti daugiau kaip 200 svarų.


Išvada


Self-balancing scooters factory.jpg


Savaime subalansuoti motoroleriai yra geresni nei kada nors anksčiau. Geriausi savaime subalansuojantys motorolerių prekės ženklai susibūrė, kad išspręstų ankstesnių modelių problemas ir užtikrintų, kad jų produktai yra visiškai saugūs. Jie yra patogūs įrankiai. Pirkdami nepamirškite apsvarstyti, kas jums geriausiai tinka. Visuomet turėtumėte apsvarstyti kokybę, o ne visų, bet visų prioritetų.

Pora:„Smart Balance“ ratas suteikia jums protingą gyvenimo patirtį Kitas:Kas yra kelionė su jumis? Ar yra balanso ratas?