2019 m. Pavasaris Honkongo pasauliniai šaltiniai Parodų pasidalijimas Kelionės yra nauja pramonė

- Apr 19, 2019-

亞洲國際博覽館.jpg


AsiaWorld-Expo.jpg


2019 m. Balandžio mėn. Honkonge vykusiame „AsiaWorld-Expo“ vyko Honkongo pasaulinių šaltinių pavasario elektronikos paroda, kuri subūrė pažangiausius technologinius produktus. Šių metų Elektronikos paroda buvo suskirstyta į dvi sesijas: vartotojų elektronikos ir mobiliosios elektronikos šou, įskaitant balandžio 11 d. Ji taip pat turi didžiausią kompiuterinių produktų ir automobilių elektronikos parodų erdvę Honkonge. Kaip viena iš pasaulinės klasės parodų, „Global Sources Electronics Show“ pritraukia daugiau nei 60 000 pirkėjų iš 150 šalių ir regionų. Kinijos ir kitų Azijos dalių tiekėjai ir prekės ženklo kompanijos šioje platformoje demonstruoja savo puikius produktus. Tinkamas partneris.


Pažangiems kelionių pramonės gamintojams tai yra puiki platforma pristatyti savo produktus tarptautiniams pirkėjams. Todėl „Global Sources“ paroda taip pat yra viena iš pažangios mobilumo parodų.


HiC-star Expo.jpg


HiC-star gamepad.jpg


HiC-star scooter.jpg


Kaip žaidimų periferinių įrenginių ir sumanios mobilumo pramonės gamintojas HiC žvaigždė tikrai nebus parodoje. 11–14 val. Vykusios vartojimo elektronikos parodos bus eksponuojamos kartu su motorolerio gaminiais ir žaidimų produktais.


rugby unicycle.jpg


Apsilankęs parodos aikštelėje, autorius atrado keletą naujų žaislų, ypač regbio uniciklo. Palyginti su įprastais unikaliais dviračiais, regbis yra lengviau valdomas ir tinkamas naujokams.


Electric surfboard.jpg


Užtenka ant žemės judančio motorolerio. Taip pat yra riedlentė, kuri gali važiuoti ant vandens. Elektros vandens banglentės, draugai, kurie mėgsta naršyti, gali atkreipti dėmesį.


diving supplies.jpg


Water propeller.jpg


Taip pat yra vandens, žinoma, po vandeniu, tai yra vandens sporto įranga, gali padėti vandenyje.


Product packaging design.jpg


Candy packaging.jpg


Eksponento pakuotė yra įdomesnė, atrodo kaip saldainiai, ir iš tikrųjų yra kažkas panašaus į ausines ir duomenų kabelius.


Pixel style.jpg


Pixel style decoration.jpg


Booth decoration.jpg


Šio stendo apdailos stilius yra labai geras, taškų stilius yra tikrai nostalgiškas.


Paskutinė paroda taip pat pasakė, kad klientai atvyksta į mūsų stendą ir pamatys, ar motoroleris gali paklausti, ar jis gali būti dalijamasi. Akivaizdu, kad užsienyje pasidalinti riedlentės yra karštos, todėl dauguma eksponentų produktų yra sutelkti į elektrinius motorolerius, po to seka elektriniai dviračiai, kai kurios perkančiosios įmonės turi savo bendrų sprendimų rinkinį, reikia tik pasirinkti motorolerius, o kai kurie motorolerių tiekėjai turi savo bendrai naudojamų riedlentės sprendimų, suteikiančių pirkėjui vieną langelį.


爱路卡登CS-518电动滑板车


NAUJAS : Alucard CS-518 sulankstomas elektrinis motoroleris


Siekiant pasinaudoti rinkos galimybėmis ir panaudoti senus produktus kaip dalijimosi sprendimą praėjusiais metais, daugelis gamintojų turėjo daug problemų, todėl būtina pritaikyti modelius, kad gautumėte patenkinamą atsakymą.

Pora:„HiC-star Balance Scooter“ produkto pristatymas Kitas:„HiC-star“ parodos informacija 2019 m