Led elektrinis skateboard

Led elektrinis skateboard

Šis "Led Electric" skateboard yra vienos ratų lenta su LED žibintais, kurie jums atrodo fashional ir atvėsti gatvėje. Jis pagamintas iš aukštos kokybės ABS ir PC medžiagų. Jį maitina 36V 4.4AH ličio baterija. Vienu įkrova galima paleisti 16 km.

Informacija apie

Alucard 6,5 colių Led elektrinis skateboard

图片 1.png

1. Aprašymas

Šis "Led Electric" skateboardas yra naujos kartos sporto pramogos produktai ir trumpojo atstumo kelionių įrankiai. Ratukai turi anti-dezaktyvavimo, deformacijos, mažo tūrio ir nėra lengva pertraukti. Ratukai remiasi sunkio centru, siekdami išjudinti priekį ir atgal ir staigaus stabdymo. Nereikia stumti ir paslysti pėdos, ir gali bendradarbiauti su sukamaisiais judesiais, kad būtų pasiektas didelis lieknėjimo efektas ir padidinta asmeninė pusiausvyra. Produktas naudoja dinaminio balanso principą, naudodamas vidinį giroskopą ir pagreičio jutiklį, kad nustatytų automobilio kūno požiūrį ir pasikeitimą pagal kūno sunkio centro pasikeitimą. Jis naudoja balanso valdymo sistemą, kad varikliu būtų galima tiksliai sureguliuoti. Kai kūnas atsilenkia į priekį, motoroleris pažengia, o kai kūnas atsilenkia, motoroleris atsitraukia ir pasislenka į kairę ir į dešinę, kontroliuodamas kairiojo ir dešiniojo kojų reguliavimą.


2. Spefcification

Modelio numeris: CS-501L

Motoroleris su šviesos diodais

Maksimali apkrova: 120 kg

Maksimalus greitis: 12 km / h

Ištvermės rida: 16 km

Maksimalus aukštėjimo galimumas: ≤ 30 °

Medžiaga: ABS + PC

Baterija: 36 V 4.4AH ličio baterija

Įkrovimo įtampa INPUT: AC 110-220V 50-60Hz

IŠĖJUS: 42 V / 2A

Įkrovimo laikas: 1-2 valandos

Variklio galia: 500 W

Darbo temperatūra: -10 ℃ ~ 40 ℃

Neto svoris: 10,5 kg

Padangos dydis: 6,5 colių

Produkto dydis: 834 * 230 * 211mm

Platformos aukštis: 6 cm

Spalva: juoda / balta

3. Produkto nuotraukosPora:Alucard CS-518 sulankstoma dviejų ratų elektrinis motoroleris Kitas:Reguliuojamas "Seat Hoverkart"

Tyrimo