Vadovavo elektrinė riedlentė

Vadovavo elektrinė riedlentė

Alucard 6,5 colių vieno rato klajoti Hoverboard elektros balanso modelio Nr.: CS-501LColor: white1. DescriptionWith kartus plėtros ir technologijų, transporto priemonių yra labai normalu, kad visiems mums dabar ir speci

Informacija apie

Alucard 6,5 colių vieną ratų klajoti Hoverboard elektros balansą

Modelio Nr.: CS - 501L

Spalva: balta

1. Aprašymas

Kartų plėtra ir technologijų, transporto priemonės yra labai normalu, kad mes visi dabar ir konkrečiai, elektros motorizuotas transportas nėra prabangos daugiau, mes taip pat turime daugiau pasirinkimų galima rinktis, o vieno rato elektros balansas motoroleris, kuris yra populiarus YP šiuolaikiniams žmonėms linksminti ir važiuoti, yra tik vienas iš jų!

ALUCARD vieno rato balansas motoroleris naudoja geriausias žaliavas, kaip pagrindinę plokštę, Giroskopo, variklių, "Samsung" akumuliatorių ir išmaniųjų saugos saugomų technologija būtų saugus ir laisvas žmonių rūpesčius netikėtus deginimo ar sprogimo. Visus sertifikatus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, UL ir svarbiausia, patentą galima eksportuoti.

Modelis numberCS - 501L

Motoroleris su LED

Max load120kg

Max speed12km/h

Ištvermės mileage16km

Max lipti capability≤ 30°

MaterialABS + PC

Battery36V 4.4AH ličio baterija

Imti voltageINPUT: AC 110-220V 50-60Hz

IŠEIGA: 42V/2A

Imti time1-2 valandos

Variklio power500W

Darbo temperatūra-10℃ ~ 40℃

Grynasis weight10.5kg

Padangų size6.5 colių

Produkto size834 * 230 * 211mm

Platforma height6cm

ColorBlack/balta

2. produkto nuotraukos

5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puiki galimybė projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, įpurškimo lipdiniai mašina ir kitas pažangias su jais susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!


Pora:Balanso riedlentė Kitas:VR ausinės

Tyrimo