Balanso riedlentė

Balanso riedlentė

Alucard 6,5 colių vieno rato klajoti Hoverboard elektros balanso ScooterModel Nr.: CS-501SColor: Blue1.DescriptionWith kartus plėtros ir technologijų, transporto priemonių yra labai normalu, kad mes visi dabar ir

Informacija apie

Alucard 6,5 colių vieno rato klajoti Hoverboard elektrinis balansas Motoroleris

Modelio Nr.: CS-501S

Spalva: mėlyna


1. Aprašymas

Kartų plėtra ir technologijų, transporto priemonės yra labai normalu, kad mes visi dabar ir konkrečiai, elektros motorizuotas transportas nėra prabangos daugiau, mes taip pat turime daugiau pasirinkimų galima rinktis, o vieno rato elektros balansas motoroleris, kuris yra populiarus YP šiuolaikiniams žmonėms linksminti ir važiuoti, yra tik vienas iš jų!

ALUCARD vieno rato balansas motoroleris naudoja geriausias žaliavas, kaip pagrindinę plokštę, Giroskopo, variklių, "Samsung" akumuliatorių ir išmaniųjų saugos saugomų technologija būtų saugus ir laisvas žmonių rūpesčius netikėtus deginimo ar sprogimo. Visus sertifikatus, pavyzdžiui, CE, RoHS, FCC, UL ir svarbiausia, patentą galima eksportuoti.

Modelio numeris: CS-501S

Produkto pavadinimas: Alucard 6,5 colių vieno rato klajoti Hoverboard elektrinis balansas Motoroleris

Laipiojimo kampas: 15-20 laipsnių

Rida: 15-20km

kroviklio įtampa: AC110-220V / 50-60Hz

baterijos indikatorius: LED šviesos galia yra didesnė nei 85 % keturių šviesos

šviesių, sumažėjo su elektra, palaipsniui išnyksta

Vidaus baterijos įkraunama ličio baterija 36V--4.4AH

Įkrovimo laikas: 1 valanda

Vieno rato variklio dydis: 5.0 colių

Galia 300W

Pripučiamos guminės padangos

Pedalų AGL: 9CM

padangos skersmuo: 14 * 12CM

Kontrolės principas: švytuoklės sistema

spalva: mėlyna, raudona, juoda, aukso

pakavimas: 1vnt / spalva box/72.5CM*28.5CM*22CM/8kg/9.8kg

automobilių kūno tūris: 55,5 * 22 * 15 CM

2. produkto nuotraukos


5. trumpas įvadas C-Star

C ŽVAIGŽDUČIŲ pramonės LIMITED buvo įkurta 2000 metais. Puiki galimybė projektavimas ir gamyba, modernizuotas gamybos linijas, įpurškimo lipdiniai mašina ir kitas pažangias su jais susijusi įranga, C-STAR yra gali priimti ir gaminame OEM ir ODM užsakymus įvairių rūšių dviračių balansas motoroleris, ranktūrių balansas motoroleris, elektrinė riedlentė ir pan. Mūsų produktai yra šie tendencijas šioje srityje, taip pat pagal atnaujinti į rinkos bei vartotojų poreikius. Geros kokybės ir gerą vardą davė C ŽVAIGŽDUČIŲ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Europoje ir tt, todėl tarptautinio ryšio vykti! C ŽVAIGŽDUČIŲ nustatyti projektuoti ir gaminti balansas motoroleris 2015 firmine ALUCARD, kuri iš karto tapo labai karšta-pardavimo sporto produktas, kai jis pradėjo!

Pora:Keturis ratus elektroninių Longboard (CS-405) nuotolinio valdymo Kitas:Vadovavo elektrinė riedlentė

Tyrimo