Apie mus

Įmonės istorija.

„C-Star Industrial Limited“ buvo įkurta 2000 metais Šenzeno mieste. Per pastarąjį dešimtmetį mes specializuojamės kurti, tirti ir gaminti aukštos kokybės žaidimų priedus. Mes užaugome kartu su savo tiekėjais, klientais, agentais ir vartotojais, kurie daugiausia dėmesio skiria technologijų naujovėms ir gamybai, sukėlusiai gilų poveikį žaidimų pramonėje.

16 metų vidaus ir pasaulinės prekybos patirtis sustiprino mūsų pasitikėjimą išplėsti rinką naujoviškesniais produktais. Todėl, neatsilikdama nuo sparčios prekybos pramonės plėtros, 2015 m. „C-Star“ pasirinko mokslinius tyrimus ir pagamino „Smart Balance“ motorolerį su prekės ženklu ALUCARD, kuris nuo tada pasirodė labai populiarus sporto produktas!

produkto pristatymas

„C-STAR“, turėdamas didelius projektavimo ir gamybos, modernizuotų gamybos linijų, liejimo mašinos ir kitos modernios susijusios įrangos galimybes, gali priimti ir gaminti OEM ir ODM užsakymus įvairiems žaidimų aksesuarams, pusiausvyros paspirtukui ir panašiai. Vidutiniškai kas mėnesį sukuriame daugiau nei 2 naujus produktus, kad patenkintume atnaujinamąją rinką ir vartotojų poreikius. Pagrindiniai produktai, su kuriais dabar susiduriame, yra šie: išmaniųjų telefonų ir žaidimų priedai, taip pat pusiausvyros paspirtukas ir 3D VR laisvų rankų įranga, šie daiktai beveik apima buitinių žaidimų stotį, PSP, išmanųjį telefoną, televizorių, asmeninį kompiuterį, 3D VR ir kt., Kurie suteikia geresnė produkto patirtis vartotojams! Mūsų produktai seka šios pramonės šakos tendencijas ir yra atnaujinami, kad atitiktų rinkos ir vartotojų poreikius. Gera kokybė ir reputacija pritraukė „C-STAR“ daug klientų iš JAV, Pietryčių Azijos, Vidurinių Rytų, Europos ir kt., Todėl užmegzti tarptautiniai ryšiai!

Įmonių kultūra

Kuriant daugiaelementinę įmonę, „C-Star“ didelį dėmesį skyrė visapusiškos darbuotojų kokybės ugdymui, studijų organizacijos sukūrimui ir konkurencinės kultūros kūrimui, su kuria buvo suburta vadybininkų komanda, susipažinusi su modernizuotų įmonių valdymu, tuo tarpu mes sugebame sukurti aukštos kokybės pramoninę komandą C-STAR gaminiams! Puiki verslo kultūra formuoja stiprią sanglaudą! „C-STAR“ suteikia puikią platformą darbuotojams parodyti savo talentą ir savivertę. „C-STAR“ leidžia tobulėti ir tobulėti pažangių įmonių kultūrai!


Visų „C-STAR“ personalo ir jos partnerių bendros pastangos yra būtinas indėlis siekiant tokių puikių laimėjimų! C-STAR žmonėms puikiai pristatomas vientisumas ir dosnumas, rytietiškos kultūros esmė. Per pastaruosius 16 metų „C-STAR“ visada laikėsi „C-STAR“ kultūros kaip lūžio, siekdama sukurti darnią įmonę ir paskatinti mūsų personalą suderinti asmeninį idealą ir kompaniją, tokiu būdu įgyvendinant įmonės strateginį tikslą bus įgyvendinta savivertė!Pažymos:

2011 m. Praėjo ISO9001: 2008

2012 m. Gavo GSV (JAV)

2013 m. Įgijo aukso verslo alibaboje kvalifikaciją

Svarbu buvo produktų tyrimas ir kokybė. Mes turime daugiau nei 100 įvairių patentų. Taip pat yra sertifikatai, tokie kaip CE, RoHS, FCC ir UL2272.